Far cry 3 torrentle indir. Far Cry 3 Torrent Download

Far cry 3 torrentle indir Rating: 7,3/10 1857 reviews

Far Cry 3

far cry 3 torrentle indir

Hayata yeniden başlamak Jason Brody, 20’li yaşlarında arkadaşlarınca sevilen bir delikanlı. Oynanış olarak Skyrim'deki gibi bir özgürlüğümüz olacağı söylenen şeyler hakkında mesela bir görev için yola koyulurken yeni mağralar keşfedeceğiz,çeteler ile dövüşeceğiz,vahşi doğadaki canlılarla mücadale edeceğiz ve adanın kilit noktalarını bulacağız. Aklımıza gelebilecek her türlü işi bilgisayarlarda programlar sayesinde yapabiliriz. Far Cry 3 Torrentoyun İndir, Far Cry 3 Sağlam İndir Far Cry 3'e delilerin oyunu dedim çünkü oyundaki herkes biz dahil bildiğiniz deli. Aynı zamanda bekçi köpekleri, leopar, kaplan, köpek balıkları gibi hayvanlarla da savaşılmaktadır. Sky diving, şelaleden atlamalar, partiler, çılgın eğlencelerle geçen bir tatilin ardından Jason ve arkadaşlarının aklında psikopat Vaas ve diğer manyak korsanlarla karşılaşmak yoktu elbette lakin telefonumuza kaydettiğimiz o eğlenceli görüntülerden sonra kendimizi bambu ağaçlarından yapılmış bir kafeste büyük kardeşimiz Grant ile ellerimiz bağlı bir şekilde Vaası dinlerken bulduğumuzda bu işin sonun iyi olmayacağını hissediyoruz.

Next

Torrent Oyun İndir ve Oyun Haberleri: Far Cry 3 [RELOADED]

far cry 3 torrentle indir

Bu süre zarfında aslında hem açık dünyada hem de ana senaryoda güzel ilerliyorsunuz. İlgili Aramalar: far cry 3 indir,far cry 3 download,far cry 3 türkçe,far cry 3 türkçe yama,far cry 3 torrent indir,far cry 3 torrent download,far cry 3 zamunda torrent,far cry 3 full torrent indir,far cry 3 tek link indir,far cry 3 tek link torrent indir,far cry 3 update 1. Radyo kulelerinden bahsettik zaten, bunun yanında hayvanları avlayıp derileri ile kendinize çantalar yapabilir ve bu şekilde daha fazla silah ve cephane taşıyabilirsiniz. Ancak her iki oyun da senaryo olarak birbirinden bağımsızdır. Oyunudur ve hem de Far Cry 2 oyununun devamı niteliğini taşımaktadır.


Next

Oyun İndir,Torrent Oyun İndir,Tek Link Oyun İndir: Far Cry 3 [RELOADED]

far cry 3 torrentle indir

Far Cry 3 Torrent Download Click the download torrent button below to start your Far Cry 3 Free Download. O insanlar hayatta kalmak için, arkadaşını kurtarmak için öldürmek zorunda kalırlarsa ve hatta daha sonra sadece kendisini güçlü hissettirdiği için, ona kazanma hissini sağladığı için öldürmeye devam ederse ne olur? Zamunda Torrent trackerlerını da kapsayan torrentimizle Far Cry 3 hızlı indirmek çok kolay. It is an open world game that makes you think throughout any kind of missions such as stealth, dynamic or other ways of dominating outposts and the entire island. Bizde buna daha fazla dayanamayıp Vaas'ın ve adamlarından kaçıp sahile gidiyoruz. Adada silah çeşitliliğini sağlamak istiyorsanız bunun için radyo kulelerini aktif hale getirmeniz gerekiyor.


Next

Far Cry 3 Torrent İndir

far cry 3 torrentle indir

Oyunu oynayanlar kısaca saklan, ateş et ve ilerle sloganın kullanmaktalar. Oyunun neredeyse ilk bir saati size neyin nasıl yapıldığını göstermekle geçiyor. Lakin beni esas etkileyen oyunculuğu Jason sergilemedi. İlk olarak bıçağımızla ile bir Vaas adamının boğazını kesip cesedi saklıyoruz,sonrada diğer bir adama bıçakla ile saldırıp öldürüyoruz uzağımızdaki düşmana ise bıçağı fırlatıp bir bıçak ile 3 silahlı adamı rahatça öldürüyoruz. Nitekim Jasonın yüzü bizim için yok olduğundan dolayı onunla çok sıkı bir bağ kuramıyoruz öte yandan garip karakter Denis, kabile lideri Citra veya ciddi bir psikopat olan Vaas gibi yan karakterleri izledikçe oyunun size sunduğu o duygu yoğunluğunu ciddi anlamda yaşıyorsunuz.

Next

Far Cry 3 İndir

far cry 3 torrentle indir

Jason, iki kardeşi ve dört arkadaşı ile birlikte Güney Pasifik’te bir adaya tatil ve eğlence için gittiğinde yukarıda bahsettiğim konular hakkında eminim bir kez bile düşünmemiştir. Sky diving, şelaleden atlamalar, partiler, çılgın eğlencelerle geçen bir tatilin ardından Jason ve arkadaşlarının aklında psikopat Vaas ve diğer manyak korsanlarla Karşısına çıkıp onlarla mücadele etmek vardır… Çıkış Tarihi : 28 Kasım 2012 Geliştirici : Ubisoft Montreal Yayıncı : Ubisoft Entertainment Tür : Aksiyon-Fps Dil: İngilizce-Diğer Ses Dili: İngilizce-Diğer Oyun Versiyon : 1. Ben de bu tarz duygularla çok film izlemiş ve sonrasında etki altına girmişimdir. Son olarakta bir kaç satır ile multiplayer'a değinmek istiyorum aslında çoğumuz torrent ile indireceği için çoğu kişi multiplayer ile ilgilenmeyecektir ama yinede oyunu alacak arkadaşlar için ufak bir özet geçelim. Bügün gamer girlleriniz sizlere Far Cry 3 oyunu torrent linki , dosya türü, boyutu, çıkış tarihi, sistem gereksinimleri , Far Cry 3 oyun bilgileri ile alakadar yazımızı paylaşacağız.

Next

Far Cry 3 İndir

far cry 3 torrentle indir

Yazılım teknolojisinin gün geçtikçe daha fazla ilerlemesi oyun sektörünü de büyük oranda etkilemektedir. Ubisoft, Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve bunun için bizleri epey bir zamandır hazırlıyor. Ne yapacağını bilmeyen zavallı bir adamdan bir anda güç delisi, kendine güvenen hatta biraz da dozunu kaçıran bir adama dönüştüğünü adım adım yaşıyoruz. . Aksi halde bir korsana gizlice arkadan saldıracakken bir kaplan da size gizlice arkadan saldırıp saçma bir tren oluşturabilirsiniz.

Next

Torrent Oyun İndir ve Oyun Haberleri: Far Cry 3 [RELOADED]

far cry 3 torrentle indir

Tabii bu durumda oynayıcının başarısı ve ileri görüşlülüğü büyük bir paya sahiptir. Aynı Crysis 2 rütbelerini görüyoruz far Cry 3'tede. Lakin beni esas etkileyen oyunculuğu Jason sergilemedi. Uyandığımızda adanın delilerinin kötü kalpli lideri Vaas ile karşı karşıya oluyoruz. Hikayemiz böyle fazla ilginç olmasada bizi idare edecek cinsten.

Next

Far Cry 3 Torrent İndir

far cry 3 torrentle indir

Birinci kişi nişancı gözü ile oynanmaktadır. Bununla birlikte bilgisayarlarda oluşabilecek ve ani gelişen arızalarda meydana gelen veri ve dosya silinmesini önlemek için veri kurtarıcı bazı programlar yapılmıştır. Oyun tropikal bir adada geçmektedir ve oyuncunun tek düşmanı insanoğlu değildir. Far Cry 3 Overview Far Cry 3 is a must try open world action adventure game. Nitekim hikayemiz aslında klişe bir konudan geliyor fakat olayların anlatımı, karakterlerin kişiliklerini nasıl yansıttığı, yoğun duygu karmaşası oyunu sürükleyici kılan en büyük unsur.

Next

Far Cry 3

far cry 3 torrentle indir

Kendi kişisel bilgisayarında Windows işletim sistemini kullanmak isteyen insanlara özel hizmetimizin bulunduğu linkleri internet sitemizde bulabilirsiniz. Bu programlardan en çok kullanılanlar arasında anti virüs programları bulunur. Bu programlar bilgisayarları zararlı ve kişisel bilgisayar güvenliğini ihlal edebilecek yazılımlara karşı koruması için tasarlanmıştır. Bu sırada yeni tanıştığınız dostlarınız oyunda neler yapabileceğinizi gösteriyor. Lakin hayat bazen ciddi anlamda pislik yapıp dünyanın en iyi adamını bile psikopat bir katile dönüştürebilir, dolayısı ile hali hazırda deli olan bir adama neler yapabileceğini siz düşünün. Videolar, görseller, röportajlar derken aslında oyun hakkında pek çok bilgiyi hepimiz biliyoruz artık. Ayrıntılı olması ve grafikleri ile boyutunun fazla olacağı kesin gibi bir şey buda internet hızı kötü olan arkadaşlar için kötü bir haber olsada bu oyun için 1 ayda inmesini beklesek mutlakadeğecek gibi duruyor.

Next

Far Cry 3 Torrent Full Tek Link İndir + Update

far cry 3 torrentle indir

Oynanıştaki diğer güzel nokta ise silahlarımız. İşte oyunda aynen bu evreyi Jason ile yaşıyorsunuz. Öyle ki outpostlara baskın düzenlerken uygulayabileceğiniz birçok seçenek var. Kendisinin bir büyük bir de küçük erkek kardeşi bulunuyor. Torrent oyun indirmek için gerekli programlar için , Torrent oyun indirme ve kurma için ise tıklayınız. Ücretsiz Film, Dizi Ve Oyun İndirme Sitesi Bilgisayarlar iş hayatının yanında birçok insan tarafından eğlence amaçlı da kullanılmaktadır.

Next